DÜĞÜN YAPACAKLARA MÜJDE

Mobilya düğün yapacakların olmazsa olmazıdır. Her çift düğün yapmaya karar verdiği andan itibaren kurduğu hayallerin içerisine güzel bir ev hayalide koyar. Güzel bir oturma grubu, yatak odası vs. Ancak iyi bir mobilya almanın külfeti fazla olduğu için yeni evlenenlere özel olarak hazırlanan her keseye uygun düğün paketleri çiftlerin kurtarıcısıdır.

450X-270X-NZJVTDXTIY719201817556_boston-aytasi-dugun-paketi

Enflasyonla topyekün mücadele kapsamında başlatılan yüzde 10’luk KDV indiriminin 2019’ un ilk 3 ayını kapsayacak şekilde uzatılması en çok düğün yapacakları sevindirdi. Mobilya fiyatlarındaki KDV indirimine ek olarak mağazaların yapmış olduğu ek indirimlerle beraber mobilya fiyatları da oldukça geriletti.

Mobilya sektöründe oldukça köklü bir geçmişe sahip olan Çorlu Mobilya da KDV deki indirimle beraber çiftlerin yüzünü güldürüyor. Her daim gençlerimizin destekçisi olduğunu ifade eden Çorlu mobilya düğün paketlerindeki fiyatlarıyla da her daim halkının destekçisi olduğunu bir kez daha gösterdi.

Düğün yapacaklara da kendilerine uğramadan karar vermemeleri konusunda öneride bulunan firmamız. Kendilerinde her bütçeye uygun düğün paketlerinin bulunduğu konusunda oldukça iddalılar.