Pembe, çekişmeli bir renk. Seven çok seviyor. Sevmeyen asla diyor. Ama bu güçlü renk, farklı ışıklar altında farklı odalarda bambaşka görünümlere bürünebiliyor. Koyu tonlarla dramatik, açık tonlarla hayalci, metaliklerle feminen.. Bu rengin dekorasyonlara kattığı etkiyi katabilen başka bir renk var mıdır acaba?

Ümmiye hanımın evinde pembe renk öylesine baskın ki. Öncesinde böyle bir giriş yapmasak olmazdı. 

Her oda, her köşe bu renk beyazlarla bir araya geliyor. Hem de sadece kumaşlarda değil, duvarlar gibi büyük alanlarda pembenin hoş bir tonu yer bulmuş.

Bu evin hissini anlatmaya çalışırken akla ilk rüya gibi kelimesi geliyor. Her köşede hafif, ferah ve zarif bir atmosfer var. 

Yatak odasından başlayalım..

Kapitone yatak başlığı ve kendin yap avize bizce bu odanın yıldızı. Dekorun feminenliğine bu yatak başlığı şıklık katmış. Yatak çok güzel giydirilmiş. Bol bol yastık var. Dekor öylesi keyifli ki, gündüz vakti bu yatağa yaklaşıp da kendini atmamak imkansız. Biraz tehlikeli..

Salon dekorasyonunda yine pembeler ön planda. Çok desen kullanmak yerine dekoruna aksesuarlar, çiçekler ve altın detaylar ekleyerek yetişkin bir his katmış Ümmiye hanım.

Mutfak dekorasyonu country stilde. Beyaz dolaplar Shaker kapaklı, cam kapaklar da yine stile uyumlu. Porselen kulplar, pastel tonlarda ev aletleri ve mutfak aksesuarlarıyla dekorunu tamamlamış ev sahibimiz. 

Sözü buyrun artık eve bırakalım. @homebyinel ‘den de ev sahibimizi takip edebilirsiniz. Buyrun konuk olalım.