Lacivertin sofistike havasını ön plana çıkarmada çok başarılı olan, beyazlar içinde bir zemin tercih etmiş Hülya hanım. Dekorasyona ve tasarıma ilgisi ile yeni evlerini tasarlamak kendisi için büyük bir keyif. Her parça özel seçilmiş; mutfaktan, antreye, mobilyalardan aksesuara her detay uyumlu, dengeli şekilde seçilmiş.

Güçlü ve zengin renklerin uyumuna yer verilmiş salon, klasik stil mobilyalar, gösterişli perdeler ve stili tamamlayan aynalar ve gümüş aksesuarlarla asil ve şık bir görünümde. Mobilyalar Özkonak Mobilya’dan, halı Tuğra Halı’dan, perdeler ise Diamond Perde Kartal’dan alınmış.

Hülya hanım, çok sevdiği lacivert renge sadece salonda değil, antrede de yer vermiş. Lacivert dresuar ve ayna takımı Özkonak Mobilya’ya yaptırılmış. Gri arka plan, apliklerle beraber bu ikiliyi öne çıkarıyor.

Daha önce de konuk olduğumuz mutfağın dekoru, mutfak masası ile tamamlanmış. Desenli gergi tavanlarla dekora hareket katmayı çok seven ev sahibimiz, hem mutfağı, hem de antresinde bu uygulamayı tercih etmiş.

Hülya hanım, Instagram’da aktif. Evi ve sunumlarından kareleri @av.hulyayuksel adresinde paylaşıyor. Buyrun konuk olalım..