Geniş pencerelerden içeri süzülen ışık, iç mekanın açık renkleri ile iyice ışıldıyor. Sıcak ve feminen dokunuşlar, şimdi konuk olduğumuz bu eve kimliğini kazandırıyor. Ev sahibimiz tasarımcı. Hatta duvardaki poster ve ilüstrasyonların tasarımı da kendine ait. İşinde benimsediği ilham al, ama kopyalama felsefesi, evinin dekorunda da ön planda olmuş. 

Dekorunda kesinlikle etki yaratmayı seviyor. Ama bu etkiyi büyük parçalara değil, küçük detaylara bırakıyor. Aksesuar ve duvar dekorları şahane!

Modern, biraz feminen, biraz klasik, hatta yer yer gösterişli detaylara sahip bir ev. Tam kendine has bir karakteri var.

Salonda açık renkli gri köşe koltuk, mermer bir orta sehpa ve 2 şık pufla bir arada. Fazla ve büyük boyutta eşya yok. Ev sahibimizin favori iki rengi pembe ve altın. Salonda uçuk pembe halıyı vurguladığı şarap rengi kırlent ve puflara bayıldık! Hem yumuşak, hem de göz alıcı bir ortam oluşturmuşlar. İlham alınası bir renk paleti..

Duvarda baskılar ev sahibimizin tasarımı. Bu linkten çalışmalara ulaşabilirsiniz. Ev sahibimizi Instagram’da takip etmek isteyenler ise, @selimey göz atmalı. Buyrun konuk olalım..