İNSTAGRAM TAKİPÇİ KASMA

Günümüzde her alanda her anda kullandığımız olmazsa olmazlarımızdan biri de internettir. Özellikle 2000’li yıllardan sonra tüm kesimin hayatına giren internet telefonlarımızın teknoloji ile yenilenmesi ile beraber ceplerimize kadar girmiş ve şuan olmazsa olmazlarımız arasında yer alan en büyük ihtiyacımız hanine gelmiştir.

İnternet ile gelişen teknolojinin birleşimi hayatımızda bir dönüm noktası yaşamamıza olanak sağlamış ve bu alanda sosyal medya uygulamalarının da geliştirilip kullanıcıların hizmetine sunulmasıyla yeni bir sanal dünya yaratılmıştır. Bu sosyal medya uygulamalarını kullananların sayısı her geçen gün katlanarak artmakta ve oldukça popüler uygulamalar haline gelmektedir. Pek çoğumuz sıkıcı, sıradan hayatlarımızdan kaçmak, mutlu olmak ve kafamızı dağıtmak istediğimizde gün içerisinde sınırsız kere bu uygulamalara girmekteyiz.

Özellikle günümüzde en çok kullanılan sosyal medya uygulaması yakın geçmişte facebook tarafından satın alınan instagramdır. İnstagram en son yapılan açıklamalara göre 1 milyon üyeyi geçmiş olup dünyada ve ülkemizde en çok kullanılan uygulama haline gelmiş bulunmaktadır. Bu uygulama inanların kendi hayatlarından belirli kesitler paylaşarak takipçilerinin beğenisine sundukları bir uygulamadır.

Bu kadar popüler bir uygulama olsa da bu uygulamayı kullananlar için bu alana ilişkin bazı sıkıntılar söz konusudur. Bunlardan biri kullanıcılar bu uygulamada takipçi sayılarını devamlı olarak arttırmak istemektedirler. Onların bu istekleri doğrultusunda oluşturulan instagram takipçi kasma programları ise kullanıcılara pratiklik katarak diledikleri kadar takipçiye ulaşmalarını sağlamaktadır.